Оптова торгівля секонд хенд
м. Київ, Бульвар Вацлава Гавела, 24

Все про Сток

Сток — одяг, взуття, предмети домашнього використання та інші речі побуту, які не були куплені в сезон в магазині і, в зв'язку з цим, уцінені. Зазвичай сток купують оптом в країнах Європи або Америки на підприємствах, які спеціалізовано займаються збором всіх цих речей, сортуванням, продажем. Весь товар Сток має свою ціну, яка безпосередньо залежить від бренду.

Сток — одяг, взуття, предмети домашнього використання та інші речі побуту, які не були куплені в сезон в магазині і, в зв'язку з цим, уцінені.

Сток в прямому значенні перекладається як «зберігаємо на складі» або «запаси», що мається на увазі товарні запаси зберігаються на складі виробника. В даному випадку «сток» це і є залишок нерозпроданого складського і магазинного товару сезонного одягу.

Різниця: в магазини секонд хенд періодично потрапляють нові речі, які не можна називати стоком, оскільки вони отримані від населення або організацій і, так само як і весь інший секонд хенд до торгових мереж не мають ніякого відношення.

Причини появи стоку

Перевиробництво одягу на фабриці. Сток від виробників, ще названий перед сезонним стоком - це партії оригінального одягу, яка не потрапила в торгові мережі.

Причини можуть бути наступні:

  1. Надлишки після пошиття нової партії одягу залишилася тканина, щоб ця тканина не залежалася, виробник шиє з неї такі ж модні речі і реалізує їх за допомогою компаній, які торгують одягом сток оптом. Тобто - це абсолютно нові речі, які куплені безпосередньо на фабриках великими партіями.
  2. Зірвалася поставка товару (може бути через відмову торгових мереж). Щоб звільнити місце у величезних складських приміщеннях і не шукати нових замовників, фабрика намагається швидше продати одяг компаніям, що продають сток оптом.

Стоки оптових дилерів

Оптовики купують у офіційних виробників одяг, який з об'єктивних причин не булв проданий в роздрібні магазини повністю. У колекції одягу європейських брендів "термін життя" зазвичай триває 3 місяці. Тому, якщо в колекції виробників випущено 8000 одиниць, але магазини викупили тільки 7000 одиниць, у компанії з'являється вибір: шукати нових клієнтів або продати весь залишок товару компаніям, які займаються продажем стоку оптом.

Стоки торгівельних мереж

У західних країнах найпопулярнішим джерелом одягу став сток. Це речі не розпродані в сезон. Магазини зазвичай знімають їх прямо з вітрини і відправляють на зберігання в спеціальний склад. Безпосередньо зі складу і йде продаж стоку оптом.

 

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Наші кліенти - великі мережі магазинів сток, власники невеликих магазинчиків і індивідуальні підприємці

Широкий асортимент

Широкий асортимент одягу секонд хенд з Європи за доступними цінами

Висока якість одягу

Гарантуємо високу якість оригінального одягу, без посередників

Доставка по Україні

Здійснюємо доставку по Україні будь-яким зручним для Вас способом

Гнучка цінова політика

Доступні ціни та знижки постійним клієнтам, 100% гарантія якості

Багато клієнтів обрали нашу компанію для співпраці

Оформіть замовлення на оптову закупівлю секонд хенд оригінал на нашому сайті. Ми зв'яжемося з вами для вирішення всіх питань по доставці та оплаті замовлення!

Залишити заявку
Зворотній дзвінок
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×