Оптова торгівля секонд хенд
м. Київ, Бульвар Вацлава Гавела, 24

Секонд-хенд сортування

Сортування "Second Head" 1, 2 категорії, крем або екстра, взуття, домашній побут і т.д. оптом, який підійде для вашого бізнесу.

Сортовані речі та взуття секонд-хенду-це перш за все речі, які проходять сортування за якістю зносу одягу, а також по сезону і моді.

Секонд-хенд сортування

Відсортовані речі, а також взуття секонд-хенду упаковують в пакети від 10 кг і більше в залежності від найменування товару. Одяг сортується за різними критеріями. Починаючи з різних міксів і закінчуючи окремими позиціями, такими як жіноча нижня білизна, сукні, куртки, дублянки, джинсовий одяг, взуття. Або за віковою категорією: діти від 0 до 12 років, підлітки, дорослі.

Купуючи відсортований одяг і взуття від нас, ви будете приємно здивовані потрібним асортиментом товарів.

Номенклатура одягу та взуття в залежності від сортування і рівнів якості:

CREAM (Крем) – це найвища категорія сортності в області секонд-хенду. Товарна позиція наповнюється речами, які є новими або практично новими, без слідів видимого зносу, в основному відповідають тенденціям моди і вміщують брендові речі. Даний вид сортування відрізняється високою якістю і в буквальному сенсі відповідає відомому англійському перекладу "вершки". В результаті пересортування оригінальної збірки ці речі відрізняються дуже гарною якістю і навіть ексклюзивністю.

У такій категорії речей присутні близько 20% нових речей з бирками. Тому вона є найдорожчою позицією в області оптового секонду хенду. Всі речі модні, цікаві, а знос на товар повністю виключений. Даний сорт має на увазі наявність рідкісного авторського ексклюзиву, гарні і легкі речі. Крем може відрізнятися сезонністю: літній, зимовий.

Extra (ЕКСТРА) – це друга за якістю після крему категорія, яка має на увазі сукупність речей хорошої якості, тобто без видимого зносу або ж з мінімальним зносом. Наша компанія рада представити вам позиції Екстра-сортності у великому асортименті (як окремі, так і змішані позиції). Ця позиція має велику кількість найвідоміших брендів і кожна річ модна цікава, актуальна.

Перший сорт-це категорія секонд хенд. яка являє собою номенклатуру речей, що мають незначну ступінь зносу. Невеликі дефекти, які можуть бути присутніми в таких позиціях легко усуваються. На сьогоднішній день це найбільш ходова частина товарів секонд хенду так як складається з трендових і стильних речей, що продаються за адекватну ціну. У цю категорію входить великий відсоток молодіжних речей, недорогого бренду. Сюди входять в основному речі для повсякденного носіння, які знаходяться в хорошому стані. Відповідні як для продажу в роздрібному магазині так і у ваговому магазині речі першого сорту мають невисоку собівартість.

Другий сорт-це речі, що представляють категорію середнього зносу, де видимий знос переважає, в основному це речі в цілому повсякденного вжитку.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Наші кліенти - великі мережі магазинів сток, власники невеликих магазинчиків і індивідуальні підприємці

Широкий асортимент

Широкий асортимент одягу секонд хенд з Європи за доступними цінами

Висока якість одягу

Гарантуємо високу якість оригінального одягу, без посередників

Доставка по Україні

Здійснюємо доставку по Україні будь-яким зручним для Вас способом

Гнучка цінова політика

Доступні ціни та знижки постійним клієнтам, 100% гарантія якості

Багато клієнтів обрали нашу компанію для співпраці

Оформіть замовлення на оптову закупівлю секонд хенд оригінал на нашому сайті. Ми зв'яжемося з вами для вирішення всіх питань по доставці та оплаті замовлення!

Залишити заявку
Зворотній дзвінок
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×