Оптова торгівля секонд хенд
м. Київ, Бульвар Вацлава Гавела, 24

Компанія "Беркана" - оптова торгівля одягом секонд хенд

Ми знаємо про секонд хенд оптом все. Наша компанія вже багато років займається продажем "Second Head" оригінал взуття та одягу оптом. Ми успішно працюємо і впевнено дивимося в майбутнє. Набутий досвід допоміг створити хороший асортимент, завоювати довіру оптових клієнтів, вибрати постійних постачальників. Постачальники - всі країни Євросоюзу.

Компанія "Беркана" - оптова торгівля одягом секонд хенд

Компанія "Беркана" - оптова торгівля одягом секонд хенд

Компанія "Беркана" - оптова торгівля одягом секонд хенд

Завдяки успішній роботі на сьогоднішній день у нас багато постійних клієнтів. Це великі мережі магазинів секонд хенд, власники невеликих магазинчиків, дрібні підприємці по всій Україні.

Види збірки секонд-хенду оригінал

Секонд-хенд оригінал-це різноманітні речі (одяг, взуття, текстиль, іграшки, всілякі аксесуари та інше) колишні в чиємусь вживанні, або ж непродані в строк фірмові речі.

І так, збірка секонд-хенду може здійснюватися декількома способами: магазинна збірка, домашня, контейнерна і шкільна.

Домашня, або сімейна збірка - здійснюється шляхом збору одягу по житлових будинках. Співробітники компаній обходять будинки, і пропонують мешканцям здати непотрібну їм одяг. Так само є й інший спосіб, компанії просто розсилають листи з листівкою і поліетиленовим пакетом всередині. До такого виду збору притаманні деякі правила: одяг і текстиль повинні бути в хорошому стані і чисті, взуття парна і пов'язана між собою. У зазначений певний час приїжджає машина, і збирає ці пакети.
 
Контейнерний збір - в даному випадку все набагато простіше, в житлових районах або біля супермаркетів і автостоянок ставляться спеціальні контейнери. У такі контейнери можна кинути пакет з непотрібними речами. Такий збір є більш бідним і хаотичним, так як туди можуть кинути абсолютно все що завгодно.

Шкільний збір - збір проходить в школах, де безпосередньо самі діти віддають речі, за які вони отримують гроші. За назвою збірки можна припустити, що тут тільки дитячі речі, але це зовсім не так, в ній присутні жіночі, чоловічі речі, взуття і навіть інші види товарів.

 

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Наші кліенти - великі мережі магазинів сток, власники невеликих магазинчиків і індивідуальні підприємці

Широкий асортимент

Широкий асортимент одягу секонд хенд з Європи за доступними цінами

Висока якість одягу

Гарантуємо високу якість оригінального одягу, без посередників

Доставка по Україні

Здійснюємо доставку по Україні будь-яким зручним для Вас способом

Гнучка цінова політика

Доступні ціни та знижки постійним клієнтам, 100% гарантія якості

Багато клієнтів обрали нашу компанію для співпраці

Оформіть замовлення на оптову закупівлю секонд хенд оригінал на нашому сайті. Ми зв'яжемося з вами для вирішення всіх питань по доставці та оплаті замовлення!

Залишити заявку
Зворотній дзвінок
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×